• Kateřina Schlosserová 30 let
  Kateřina Schlosserová 30 let
 • O Omlazení se snažím již od svých 30 let. Zde mi je 43 let a manželovi 50 let. Ten se ale jako normální chlap kosmetice brání a nic nepoužívá, jen zdravou stravu a doplňky výživy se mi u něj podařilo prosadit . . Foto: M. Svánovský.
  O Omlazení se snažím již od svých 30 let. Zde mi je 43 let a manželovi 50 let. Ten se ale jako normální chlap kosmetice brání a nic nepoužívá, jen zdravou stravu a doplňky výživy se mi u něj podařilo prosadit . . Foto: M. Svánovský.

Omlazení Resveratrol a DHEA

Dlouholetým výzkumem a ověřování v praxi paní Schlosserové a i díky zkušenostem tisíců jejích klientek Vám můžeme nabídnout nejúčinnější výrobky na omlazení pleti a těla, nejlepší výrobky Světa na vrásky a omlazení, včetně doporučení přístrojů a lékařů zabývajících se Anti-aging medicínou – novým lékařským oborem.

Vypracujeme Vám Plán osobní péče přímo na míru jen pro Vás, nejen z vnějšku, ale i zevnitř těla, a v cenách, jaké nám řeknete.
Paní Schlosserová Vám dokáže poradit ty nejvhodnější připravky Angi-aging péče přímo pro Vás na míru, a bere i ohled na Vaše finanční možnosti.
Výrobky, které spolu s našimi klientkami zkoušením a dlouholetým používáním získaly nejvíce ocenění, si můžete koupit v našem E-shopu výše vpravo, kde máme naše Top výrobky.
Další výrobky od mnoha Světových a Evropských firem, zejména francouských, nejen na omlazení Vám přímo na míru Vaší pleti navrhne paní Schlosserová. Také Vám může poradit bylinkové fytohormony, které zvýší Váš sexeapeel a Vaši krásu...
Mezi jinými i Resveratrol - Elixír mládí, novinku na omlazení, lze u nás lze objednat v tekuté, nejlépe vstřebatelné formě nebo v menším množství v séru na pleť v našem E-shopu
 

Léčebné a omlazujíí sérum Jeunese.

Toto léčebné a regenerační sérum z řady Léčebné kosmetiky Jeunesse podporuje vlastní obnovu pleti díky obsahu 248 růstových faktorů z tuků a z rostlin. Sérum vyhlazuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny, léčí akné a regeneruje jizvy. Na místě jizvy dorůstá nová tkáň.e

Za jeho vyvinutím stojí kromě týmu lékařů i plastický chirurg Dr. Nathan Newman, který Vám takto dává šanci mít vyhlazenou pleť i bez zásahu plastického chirurga. Navíc toto sérum léčí i akné, obličejový herpes a další kožní problémy. více informací zde: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?38,www.zdravi-omlazeni.cz

ČISTÝ A TEKUTÝ RESVERATROL od firmys SISEL SI MŮŽETE PO JEDNODUCHÉ REGISTRACI KOUPIT v přípravku ETERNITY ZDE:

https://vizaziste.mysisel.com/cs/CZ/productdetail.htm?id=2804

Postup registrace níže:

Kliknete na Zaregistrujte se, a pak na Preferovaný zákazník. Pak kliknete na Další a vyberete druhý šedý řádek Tekuté výživové doplňky. V řádku s Eternity dáte fajfku Přidat do dnešní objednávky, jedno nebo dvojbalení, a dole kliknete Další a vyplníte adresu a platbu kreditní kartou . . . a cca do týdne Vám přijde zboží.

 

Pokud máte problémy s registrací nebo nechcete nic vyplňovat, tak si můžete výrobek Eternity objednat v našem E-shopu zde: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?32,tekuty-resveratrol-koncentrat-v-pripravku-eternityREJUVENATING SÉRUM - sérum obsahující RESVERATROL - v našem E-shopu

a další doplňky na omlazení, regeneraci buněk, detoxikaci apod.
Zajímá-li Vás hormon DHEA - hormon mládí, jak přirozeně doplnit hormon DHEA, tak v našem E-shopu máme bylinné tablety WILD YAM, ze kterého si tělo samo tento hormon mládí vyrobí. Ten si také můžete koupit v našem E-shopu.

WILD YAM rostlina s vitalizačním a omlazujícím efektem - v našem E-shopu

Objednávky konzultací nejlépe telefonicky na telefonu 603 237 166.

KONZULTACE A CENY:

Zdravá krása - soupis přípravků pro zdraví a krásu 1 hodina 690,- Kč
Poradenství péče o pleť - sestavení péče na míru 1 hodina 690,- Kč
Protivráskový program - soupis přípravků na míru 1 hodina 690,- Kč

41 let bez42 let před plesem43 let nevěsta
41 let bez retuší                                42 let před plesem                                43 let nevěsta
3 neretušované fotografie paní Schlosserové
                                         Přijďte stárnout do krásy . . .

Více informací na www.vizaziste.cz
A více o RESEVERATROLU zde:

RESVERATROL aneb DLOUHOVĚKOST

Resveratrol je látka nacházející se ve slupkách a jadérkách modré révy vinné, arašídech, slupkách a jadérkách černého rybízu a v borůvkách. Dále také ve slupkách grapefruitu a v červeném vínu. V případě modré révy vinné bylo zjištěno, že obsahuje více resveratrolu, když jsou hrozny nedozrálé.
Resveratrol patří mezi neuvěřitelně silné antioxidanty a jako antioxidant vykazuje široké protektivní působení na buňky, tkáně, orgány a celý organizmus.
Resveratrol se vyskytuje ve velkém množství rostlin a rostliny jej zvýšenou měrou produkují, když jsou ve stresu, jako svou obranu pro přežití. Pro některá vína je typické, že se nechávají přezrát, pak jsou náchylnější k infekci plísní, která prorůstá do hroznů. V tomto případě se vinná réva brání zvýšenou produkcí resveratrolu, který pak přechází do vína. Dále ho rostliny produkují na ochranu před nepříznivým počasím, plísněmi, bakteriemi a houbami.
Resveratrol velmi příznivě ovlivňuje:
 1. metabolismus lipidů - urychluje hubnutí
 2. chrání srdečně cévní systém, brání nadměrné srážlivosti krve
 3. snižuje napětí cév, brání oxidaci cholesterolu
 4. má pozitivní vliv na prevenci rakoviny prostaty
 5. významný účinek proti řadě typů zhoubně nádorových onemocnění (blokuje všechny posloupné procesy, během nichž se zdravá buňka mění na buňku rakovinovou)
 6. zesiluje účinek některých antiretrovirových léčiv
 7. má schopnost zpomalovat proces degenerace mozku při některých neurologických onemocněních, např. Alzheimerova choroba apod.
 8. je 20x silnejší než vitamín C
 9. je 5x silnejší než betakaroten
 10. má 50x vyšší antioxidačný účinek než vitamín E
 11. má schopnost bránit stárnutí buněk a celého organizmu
 12. významně posiluje tělesný antioxidační systém, čímž prodlužuje život a působí blahodárně na lidské zdraví
 13. je maximálně bezpečný, při užívání nebyly prokázány vedlejší účinky!
Víno - červené, bílé, růžové, ledové, slámové ...
Francouzský paradox
náhlé srdeční příhody
Francouzský paradox je dlouhodobě zkoumaná skutečnost. Jde o fakt, že lidé žijící ve Francii trpí relativně nízkým výskytem akutních srdečních příhod, i přes tamní jídelníček, který je velmi bohatý na nasycené tuky...
_______________________________
Jíst zdravě a s rozumem...
Francouzi jedí:
- 4x více másla
- o 60% více sýrů
- 4x více vepřového masa než Američané
Francouzi konzumují:
- o 50% více nasycených tuků
(živočišných tuků), než Američané
Vinná réva - modrá
_____________________________
Přesto je počet umrtí na akutní srdční příhody ve Francii nesrovnatelně menší než napríklad v USA. A čím to je?

Resveratrol si u nás můžete objednat v nejlepší, tekuté formě po jednoduché registraci výše pod prokliem na výrobek, nebo v našem E-shopu zde: http://www.zdravi-omlazeni.cz/?32,tekuty-resveratrol-koncentrovany-elixir-mladi.
Něco z vědeckého výzkumu:
Tým italských vědců vedený neurologem Allessandrem Cellerinem z Scuola Normale Superiore v Pise také otestoval resveratrol na obratlovcích. Vybral si k tomu zvláštní tropickou rybu Nothobranchius furzeri, která je považována za obratlovce s nejkratším životem.Obvykle umírá na sešlost stářím ve věku pouhých 3 měsíců. Cellerino popsal jepičí život této ryby v roce 2003 a už tehdy ji navrhoval jako vynikající laboratorní model pro výzkum stárnutí. Například myš se dožívá v laboratorních podmínkách věku kolem 2 let a výzkum jejich dlouhověkosti je během na dlouhou trať.
Teď jde Cellerino výzkumníkům dlouhověkosti sám příkladem. Celkem 150 ryb krmil potravou různě obohacenou o resveratrol a pozoroval u nich nejen prodloužení života, ale i zlepšení zdravotního stavu a větší vitalitu. Vysoké dávky resveratrolu prodlužovaly rybám život až o 50%. Ryby nebyly tak sklerotické, více si pamatovaly. Pitva prokázala, že mají v mozku více neuronů.
Dosavadní výzkumy tedy prokázaly, že resveratrol účinně a vícestranně chrání srdečně cévní systém tím, že snižuje napětí cév, brání oxidaci „špatného“ cholesterolu, brání nadměrné srážlivosti krve a významně posiluje tělesný antioxidační systém, dá se opravdu říci, že prodlužuje život. Neobyčejně významný je rovněž účinek resveratrolu proti řadě typů zhoubně nádorových onemocnění, jenž spočívá v tom, že resveratrol blokuje všechny posloupné procesy, během nichž se zdravá buňka mění na buňku rakovinovou.
Jak je již známo, resveratrol je opravdu univerzální lék a zázračný prostředek proti všem neduhům. Podle nejnovějších vědeckých poznatků může dokonce zvrátit nebezpečné nahromadění tuku v játrech způsobených požíváním alkoholu.
"Naše studie naznačuje, že resveratrol může sloužit jako opravdu slibný prostředek pro prevenci nebo léčení lidských onemocnění jater," uvedli výzkumníci z University of South Florida Health Sciences Center v Tampě .
Vědci již nějakou dobu ví, že alkohol poškozuje játra tím, že inhibuje činnost dvou proteinů, známý jako AMPK a SIRT1. Tyto proteiny hrají klíčovou roli v rozkládání tuků a jejich odstranění z jater. Pokud dojde k přerušení jejich činnosti, vede to k hromadění tuků spojené s jaterními chorobami, jako je cirhóza jater a fibrózy. Neléčí-li se, může toto nahromadění tuku nakonec způsobit celkové selhání jater.
V současné studii výzkumníci zjištovali vliv resveratrolu na AMPK a SIRT1. Při pokusech na myších, krmených vysokotučnou , doplněné buď resveratrolem, alkoholem, nebo kombinaci obou zjistili, že myši dostávající alkohol v kombinaci s resveratrolem měly vyšší úroveň SIRT1 a vyšší aktivitu AMPK, než myši, které dostaly alkohol sám.
Také byl při užívání resveratrolu zjištěn nárůst hladiny hormonu adiponektin, který metabolizuje tuk.
Při pitvě myší bylo zjištěno, že játra myší dostávajících resveratrol vyrábí mnohem méně tuku než myši dostávající alkohole bez resveratrolu.

Resveratrol a příznivé účinky na zdraví

 • antioxidační účinky - má silné ochranné účinky na buňky, tkáně, orgány i celý organismus
 • zvýšuje produkci sirtuinů neboli genů mládí v buňkách a tak zpomaluje proces stárnutí
 • příznivě ovlivňuje obnovu tkání a účinně zabraňuje degenerativním onemocněním
 • zabraňuje sraženinám v krevním řečišti
 • má protizánětlivé a protirakovinové účinky
 • posiluje imunitu
 • přispívá k ochraně před rakovinou a výrazně snižuje nepříjemný dopad chemoterapie
 • příznivý vliv na srdečně - cévní systém a při nadměrné srážlivosti krve
 • příznivý vliv na plíce, zejména v případě astmatu a chronické obstrukční nemoci plic
 • zabraňuje usazování cholesterolu v cévách a napomáhá snížit riziko infarktu, ateriosklerozy a embolie
 • velmi efektivní při retinopatii (poškození sítnice oka) u lidí s cukrovkou
 • vhodné také při redukci hmotnosti
 • zvyšuje odolnost organismu proti stresu
Resveratrol si u nás můžete objednat v nejlepší, tekuté formě v našem E-shopu, nebo se zaregistrovat jako Preferovaný zákazník - Postup výše pod proklikem na výrobek.  Pokud máte zájem o větší výhody tak napište email s názvem  Resveratrol na info@zdravi-omlazeni.cz Odpovíme Vám do 3 dnů. Nebo rovnou volejte na 603 237 166.